Oferta Komercyjna I Reklamowa

Oferta Komercyjna I Reklamowa

Arena Pruszków jest nowoczesnym obiektem wielofunkcyjnym, spełniającym wszelkie wymogi organizacyjne dla imprez o charakterze typowo sportowym oraz kulturalno-rozrywkowym. Bogate zaplecze wspomagające: 2 sale konferencyjne, sala restauracyjna oraz pomieszczenia biurowe umożliwiają zorganizowanie konferencji, sympozjów i szkoleń.

Akustyka obiektu jest porównywalna do warunków Teatru Wielkiego w Warszawie, co jest ważnym elementem przy organizowaniu koncertów i wydarzeń muzycznych. Mistrzostwa Świata i Europy w kolarstwie torowym, występy estradowe, koncerty zespołów muzycznych oraz bankiet dla 1200 osób – to tylko nieliczne z imprez, które już się u nas odbyły. Hala posiada pełne zaplecze sanitarne, przyłącza elektryczne, wodne oraz telekomunikacyjne.

Na koronie obiektu dysponujemy łącznie 2010 m2 powierzchni wystawowej. Przy wejściu do Areny znajduje się wielofunkcyjne foyer o powierzchni 500 m2, które doskonale nadaje się do zorganizowania przerw kawowych, koktajli oraz wystaw czy wernisaży. Sala konferencyjna na 100 osób oraz pomieszczenia biurowe dopełniają ofertę. Wraz z salą restauracyjną mogą stanowić zaplecze do organizowania szkoleń, konferencji, prezentacji produktów itp.