Oferta Komercyjna I Reklamowa

Oferta Komercyjna I Reklamowa

BGŻ BNP PARIBAS ARENA w Pruszkowie jest nowoczesnym obiektem wielofunkcyjnym, spełniającym wszelkie wymogi organizacyjne dla imprez o charakterze typowo sportowym oraz kulturalno-rozrywkowym. Bogate zaplecze wspomagające: 2 sale konferencyjne, sala restauracyjna oraz pomieszczenia biurowe umożliwiają zorganizowanie konferencji, sympozjów i szkoleń.

Akustyka obiektu jest porównywalna do warunków Teatru Wielkiego w Warszawie, co jest ważnym elementem przy organizowaniu koncertów i wydarzeń muzycznych. Mistrzostwa Świata i Europy w kolarstwie torowym, występy estradowe, koncerty zespołów muzycznych oraz bankiet dla 1200 osób – to tylko nieliczne z imprez, które już odbyły się w BGŻ BNP PARIBAS ARENA. Hala posiada pełne zaplecze sanitarne, przyłącza elektryczne, wodne oraz telekomunikacyjne.

Na koronie obiektu dysponujemy łącznie 2010 m2 powierzchni wystawowej. Przy wejściu do BGŻ BNP PARIBAS ARENA znajduje się wielofunkcyjne foyer o powierzchni 500 m2, które doskonale nadaje się do zorganizowania przerw kawowych, koktajli oraz wystaw czy wernisaży. Sala konferencyjna na 100 osób oraz pomieszczenia biurowe dopełniają ofertę. Wraz z salą restauracyjną mogą stanowić zaplecze do organizowania szkoleń, konferencji, prezentacji produktów itp.

 

Grafik toru

Grafik pokoi